«

»

KWW Ruchu Narodowego

Przedstawiliśmy program dla radykalnej zmiany

Za nami II Kongres Ruchu Narodowego, który odbył się w sobotę, w samym środku kampanii wyborczej. Liderzy list w poszczególnych okręgach nakreślili program Ruchu Narodowego, nasze pomysły na Polskę i Europę.

Ruch Narodowy będzie dążył do utworzenia bliskiej współpracy pomiędzy państwami Europy Środkowej, zapoczątkowanej przez Węgrów, Polaków i Chorwatów. Docelowo chcemy współpracować także bliżej z Czechami, Bułgarami i Rumunami. Polityka prowadzona obecnie przez Brukselę jest rozbieżna z interesem państw Europy Środkowej, stąd też chcemy wspólnie walczyć o ważne dla nas kwestie – zablokowanie szkodliwego dla naszych gospodarek pakietu klimatycznego i zablokowania obrotu ziemią rolną przez obcokrajowców.

Cieszy nas obecność węgierskiego posła Mártona Gyöngyösi  z Jobbiku, który podkreślał, że Węgrów i Polaków łączą szczególne więzy braterskie.

Mamy zatem program i budujemy sojusze, które pozwolą nam realnie walczyć o polski interes narodowy.

Sprzeciwiamy się wszelkim próbą narzucenia Polsce przez urzędników w Belgii obcych polskiej kulturze ideologii. O zagrożeniu dla polskiej rodzinny i systemu edukacji jakie niesie ideologia Gender mówiła na kongresie liderka listy w naszym województwie dr Marta Cywińska.

Nie jesteśmy wstecznikami, jak to mówił na kongresie Leszek Żebrowski, ale nowoczesnym ruchem postępowym, który broni wartości cywilizacji łacińskiej, która ukształtowała Europę.

Relacja filmowa Portalu Kujawskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=sUzqrWCLZQQ

Cały zapis konwencji:

http://new.livestream.com/premiummediapl/events/2941018/videos/49831115

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
  • RSS
  • Śledzik

O autorze

KWW Ruchu Narodowego

KWW Ruchu Narodowego

Będziemy dążyć do naprawy Rzeczpospolitej, postawimy na odbudowę etosu służby publicznej. Chcemy twardo bronić polskich interesów wobec sił międzynarodowych i brukselskiej biurokracji. Poprzemy budowę Europy niepodległych narodów, opartej na dobrowolnej współpracy gospodarczej

Oficjalny blog wyborczy kujawsko-pomorskiego sztabu Ruchu Narodowego. (sfinansowano z KWW Ruchu Narodowego)