«

»

Maciej Szota

Z Bydgoszczy do Inowrocławia nie jest daleko, więc zapraszam na weekend:)

Wrzesień w Inowrocławiu obfituje w liczne atrakcje i warto odwiedzić nasze miasto praktycznie w każdy weekend. Na początku był TM Music Festival i Targi Młodych, w miniony weekend mieliśmy Ino Rock i Inowrocław Łączy, byłem także na Festynie Parafii pod wezwaniem Św.Krzyża (wygrałem witaminy;)).

Natomiast w najbliższy weekend 14-16 września 2012 r. obędzie się Festiwal Światła i Smaku. Będzie rzeźbienie w lodzie, mapping 3D, występ tancerzy ognia, kuchnia włoska przygotowywana przez Paolo Cozzę, a w niedzielny wieczór będzie można zobaczyć pod gołym niebem „Rzymską opowieść”. Do tego 15września w sali koncertowej im. Ireny Dubiskiej będzie można podziwiać pokazy ruedy de casino oraz salsy kubańskiej w wykonaniu m.in. finalistów tegorocznej edycji konkursu Primavera Salsa Open – Casa de Oye, plus zdjęcia z Kuby i muzyka. Najbliższy weekend zapowiada się znakomicie i na pewno spędzę go w Inowrocławiu.

W piątek 14 września będzie również smutne wydarzenie – pożegnanie Klubu Harlem. Kilka lat temu Klub Muzyczny Hades oraz Harlem sąsiadowały ze sobą na Kopernika, ale ze względu na protesty mieszkańców musiały zmienić swoje siedziby. Dzisiaj Hades działa pod basenem Delfin, a Harlem musiał przenieść się na ul. Toruńską do pawilonu KSM. Niestety zmiana lokalizacji nie wyszła Harlemowi na dobre. Był to dobry klub i wiążą się z nim liczne wspomnienia. Szkoda, że znika z mapy Inowrocławia, na pewno nie zabraknie mnie również na tym pożegnaniu, wstęp kosztuje 10 zł, a zagrają naprawdę dobre zespoły.

To nie koniec, bo 23 września w Inowrocławiu opowieść o tangu argentyńskim, pokaz tanga argentyńskiego oraz milonga w muszli koncertowej – tego też nie można przegapić!

Więcej szczegółów na temat tych wydarzeń można znaleźć na www.inowroclaw.pl oraz Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
  • RSS
  • Śledzik

O autorze

Maciej Szota

Maciej Szota

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia, Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro.

Zapraszam na: https://www.facebook.com/pages/Maciej-Szota/174645779213160