«

»

KWW Ruchu Narodowego

List otwarty do prezydenta w sprawie Zawiszy

Szanowany Panie Prezydencie,

Zwracamy się do Pana z apelem o zaprzestanie prowadzenia kampanii przeciwko Stowarzyszeniu Piłkarskiemu ,,Zawisza”. Chcemy przypomnieć o tym, że Prezydent Miasta Bydgoszczy reprezentować powinien wszystkich bydgoszczan, a nie  faworyzować jednego biznesmena.

O tym, że są przesłanki do stawiania takich zarzutów świadczy raport Najwyższej Izby Kontroli, która dopatrzyła się nieprawidłowości przy procesie prywatyzacji klubu WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Zapewne nie bez powodu NIK skierował przeciwko Panu zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratury.

Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” dzięki społecznej pracy wielu bydgoszczan postawiło na nogi szkolenie młodzieży w trudnym dla Bydgoszczy okresie dla bydgoskiej piłki nożnej. Przed rokiem młodzi piłkarze, którzy swoje pierwsze kroki stawiali w SP ,,Zawisza”, zdobyli juniorskie wicemistrzostwo Polski, co świadczy o wysokim poziomie pracy trenerskiej. Tę pracę doceniają także rodzice dzieci trenujących w stowarzyszeniu, którzy wystosowali do Pana petycję. Zlekceważoną przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Chcemy na końcu podkreślić, że na pewno przesłanką do faworyzowania poznańskiego biznesmena nie powinno być jego poparcie udzielone w wyborach parlamentarnych, Pana partyjnemu koledze – posłowi Pawłowi Olszewskiemu.

Wojciech Wilkowski

Kujawsko-pomorski Sztab Ruchu Narodowego

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Twitter
  • Wykop
  • RSS
  • Śledzik

O autorze

KWW Ruchu Narodowego

KWW Ruchu Narodowego

Będziemy dążyć do naprawy Rzeczpospolitej, postawimy na odbudowę etosu służby publicznej. Chcemy twardo bronić polskich interesów wobec sił międzynarodowych i brukselskiej biurokracji. Poprzemy budowę Europy niepodległych narodów, opartej na dobrowolnej współpracy gospodarczej

Oficjalny blog wyborczy kujawsko-pomorskiego sztabu Ruchu Narodowego. (sfinansowano z KWW Ruchu Narodowego)