»

admin

Nowe miejsce dyskusji o Bydgoszczy

Główną ideą powstania tego serwisu było umożliwienie osobom chcącym rozmawiać o Bydgoszczy umożliwienie takiej możliwości. Tematów o których można rozmawiać jest wiele, począwszy od pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, przez historię Bydgoszczy po trwająca debatę na temat metropolitarności. Takim miejsce mogą być ,,Bydgoskie Blogi” powstałe w ramach Portalu Bydgoskiego. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji, dlatego liczymy, że użytkownicy będą publikowali pod własnymi nazwiskami. Serwis jest w fazie rozwoju. W razie problemów służymy pomocą techniczną pod adresem mailowym: redakcja@portalkujawski.pl

 

Regulamin:

 1. Właścicielem serwisu jest redakcja Bydgoskiej Gazety Internetowej
 2. Rejestracja w serwisie umożliwiająca publikowanie jest bezpłatna wiąże się jednak z akceptacją i przestrzeganiem założeń regulaminu.
 3. Każda osoba publikująca zobowiązuje się do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa autorskiego. W przypadku cytowania nie swojej publikacji należy w widoczny sposób zaznaczyć cytat. Wykorzystując zdjęcia lub inną multimedialną wartość intelektualną powinniśmy mieć na to zgodę autora. Redakcja Portalu Bydgoskiego zezwala na wykorzystywanie swoich materiałów w serwisie blogowym.
 4. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie przez użytkowników własności intelektualnej ze złamaniem prawa. W przypadku wykrycia takiego działania będziemy działać stanowczo.
 5. Tworzący notki blogowe oraz komentujący zobowiązują się do przestrzegania ogólno przyjętych zasad kultury dyskusji. Nie będą tolerowane przekleństwa oraz obrażanie innych użytkowników serwisu.
 6. Bez konsultacji z redakcją zabrania się prowadzenia działalności reklamowej w serwisie. Takie wpisy będą natychmiast kasowane. W szczególności zakazuje się tworzenia linków pod SEO.
 7. Redakcja zastrzega sobie możliwość modyfikacji regulaminu. Taka zmiana będzie przedstawiana użytkownikom najpóźniej na 7 dni przed wejściem w życie.

Życzymy udanych dyskusji.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Twitter
 • Wykop
 • RSS
 • Śledzik

O autorze

admin

admin